Akemi Oshima is a character from Karizuma - Konya, Aniyome to Nemasu - featuring medium-length brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83455 |
|---|---|
| Name | Akemi Oshima |
| Other Names | 緒嶋 朱美 (おしま あけみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Karizuma - Konya, Aniyome to Nemasu - |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Weight | 90cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 68cm |
| Hip | 99cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akemi Oshima
Profile
Akemi Oshima is a character from Karizuma - Konya, Aniyome to Nemasu -.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
3
Facebook 
Karizuma - Konya, Aniyome to Nemasu -