Sayuri Yazaki is an unsorted character from Karizuma - Konya, Aniyome to Nemasu - known for medium-length brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83456 |
|---|---|
| Name | Sayuri Yazaki |
| Other Names | 八崎 小百合 (やざき さゆり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Karizuma - Konya, Aniyome to Nemasu - |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayuri Yazaki
Profile
Sayuri Yazaki is a character from Karizuma - Konya, Aniyome to Nemasu -.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MargotN joined |
1
1
Facebook 
Karizuma - Konya, Aniyome to Nemasu -