☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 83464 |
|---|---|
| Name | Shizuku Nishizawa |
| Other Names | 西沢 雫 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rika Fujino, 藤乃理香, ふじの りか |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shizuku Nishizawa
Profile
Anime girl Shizuku Nishizawa is a character from B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by ExHaseo 10 day(s) ago
4 
Facebook 

B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life