One of the notable characters from B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life, Kayo Yuzuki is recognized for very long red hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83470 |
|---|---|
| Name | Kayo Yuzuki |
| Other Names | 柚木 香陽, Kayochin |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Runa Matsuda, 松田留奈, まつだ るな |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kayo Yuzuki
Profile
Kayo Yuzuki is a character from B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Red hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life