|
☰ Links
|
|
| ID | 83477 |
|---|---|
| Name | Reina Kasumi |
| Other Names | 香住 怜奈 (かすみ れいな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Niizuma Fuwa Toro Iyarashi Este Mainichi ga H na Lucky × Trouble × Happening |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | June 2 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Bust | 94cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reina Kasumi
Profile
Anime girl Reina Kasumi is a character from Niizuma Fuwa Toro Iyarashi Este Mainichi ga H na Lucky × Trouble × Happening.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
12
Facebook 
Niizuma Fuwa Toro Iyarashi Este Mainichi ga H na Lucky × Trouble × Happening