Kasumi Adachi is a character from Mesu Ochi! Kyonyuu Zuma to no Iyasare Love Onsen ~Kyonyuu Zuma-tachi to Mi mo Kokoro mo Fureau Love Ero Seikatsu~ featuring medium-length brown hair and pink eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 83706 |
|---|---|
| Name | Kasumi Adachi |
| Other Names | 安達 香澄(あだち かすみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mesu Ochi! Kyonyuu Zuma to no Iyasare Love Onsen ~Kyonyuu Zuma-tachi to Mi mo Kokoro mo Fureau Love Ero Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kasumi Adachi
Profile
Kasumi Adachi is a character from Mesu Ochi! Kyonyuu Zuma to no Iyasare Love Onsen ~Kyonyuu Zuma-tachi to Mi mo Kokoro mo Fureau Love Ero Seikatsu~.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Mesu Ochi! Kyonyuu Zuma to no Iyasare Love Onsen ~Kyonyuu Zuma-tachi to Mi mo Kokoro mo Fureau Love Ero Seikatsu~ (2017)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NotNeko-Chan joined |
| Uncoolhero joined |
| lasel joined |
| Micasatio joined |
| ljk321 joined |

Facebook 