Koharu Kaidou is an unsorted character from Ane Ane Double Saimin 2 known for short brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84344 |
|---|---|
| Name | Koharu Kaidou |
| Other Names | 海堂 小春 (かいどう こはる) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ane Ane Double Saimin 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nanako Mamiya, 間宮菜南子, まみや ななこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Weight | 57kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Kaidou
Profile
Koharu Kaidou is a character from Ane Ane Double Saimin 2.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NihilistVerum joined |

Facebook 
Ane Ane Double Saimin 2
Ane Ane Double Saimin DX