☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 84364 |
|---|---|
| Name | Mitsuka Kurumizono |
| Other Names | 胡桃園 蜜果 (くるみぞの みつか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Iinchou ☆ Paradise! ~Kaichou! Motto Tsuite Ikitaku Nacchau~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 69cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 70cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mitsuka Kurumizono
Profile
Anime girl Mitsuka Kurumizono is a character from Iinchou ☆ Paradise! ~Kaichou! Motto Tsuite Ikitaku Nacchau~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Harem in the Labyrinth of Another World ★★★
|
| Ererder joined |

Facebook 

Iinchou ☆ Paradise! ~Kaichou! Motto Tsuite Ikitaku Nacchau~
SilverWolfKing rated