Madoka Sakaki appears in Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island as an unsorted character with very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84456 |
|---|---|
| Name | Madoka Sakaki |
| Other Names | 榊 マドカ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minami Imaya, 今谷皆美, いまや みなみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Madoka Sakaki
Profile
Madoka Sakaki is a character from Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ljk321 joined |
70
27
Facebook 
Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island