Yuuki Sakogawa is a character from Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island featuring medium-length blue hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84457 |
|---|---|
| Name | Yuuki Sakogawa |
| Other Names | 迫川 悠生 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mashiro Kazahana, 風花ましろ, かざはな ましろ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Weight | 54cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuki Sakogawa
Profile
Yuuki Sakogawa is a character from Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
5
4
Facebook 
Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island