Kyouko Kisaragi is one of the main characters from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen known for very long blonde hair and orange eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84590 |
|---|---|
| Name | Kyouko Kisaragi |
| Other Names | 如月 響子, きさらぎ きょうこ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mana Arikawa, ありかわ真奈, ありかわ まな |
| Tags | hair ribbon, school uniform |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 115cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouko Kisaragi
Profile
Kyouko Kisaragi is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
| Anonymous | Feb 18, 2023 |
|---|---|
| God I wish that were me | |
Kawaii or NOT?!
| kucai joined |
| Niwatori joined |
| H0neymoon joined |
15 
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen