Machiko Kikusuigen is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen featuring short brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84601 |
|---|---|
| Name | Machiko Kikusuigen |
| Other Names | 菊水元 町子, Matiko Kikusuigen |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Konami, こなみ由梨, こなみ ゆり |
| Tags | nurse, cap |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 104cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Machiko Kikusuigen
Profile
Machiko Kikusuigen is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen