Megumi Kuwazono is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen featuring short brown hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84603 |
|---|---|
| Name | Megumi Kuwazono |
| Other Names | 桑園 恵 |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsuka Hano, 波野夏花, はの なつか |
| Tags | twin ahoge, tank top |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Megumi Kuwazono
Profile
Megumi Kuwazono is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Brown hair that is To Ears length.
Profile
A 1st year student at Ichiou Academy in the track and field club.She's an up-and-coming new member regarded as having a promising future, and her boyish appearance and style also make her very popular among boys. (Her rate of being the boys' nighttime masturbation material is also high)
Hates to lose, and gives off a cool impression.
Her favorability towards the protagonist is, unfortunately, exceedingly close to 0.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Ears | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Adaminbiri18 joined |
| JotaroKujo-jojo joined |
| Uejeueudhdudh joined |
22
16
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen