One of the notable characters from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen, Mei Ooyachi is recognized for very long blonde hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84609 |
|---|---|
| Name | Mei Ooyachi |
| Other Names | 大谷地 萌依 |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Karen Mizuki, 美月華恋, みづき かれん |
| Tags | hairpin, university student |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 116cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mei Ooyachi
Profile
Mei Ooyachi is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen