Shami appears in Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen as a supporting character with short black hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84611 |
|---|---|
| Name | Shami |
| Other Names | シャミー, Syammy |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Tags | cape, twintails, transformer, tail, dress, hair ribbon |
| Personality | |
| Height | 149cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shami
Profile
Shami is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Niwatori joined |
| H0neymoon joined |
1 
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen