Miki Yurigahara appears in Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen as a supporting character with very long red hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84614 |
|---|---|
| Name | Miki Yurigahara |
| Other Names | 百合ヶ原 美樹 |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Haruna Kirishima, 霧島はるな, きりしま はるな |
| Tags | pantyhose, ahoge, university student, sweater |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miki Yurigahara
Profile
Miki Yurigahara is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Red hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
15
21
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen