Anime girl Kanna Aki is a teen with hip / past hip length blonde / yellow hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 84633 |
|---|---|
| Name | Kanna Aki |
| Other Names | 安芸 柑夏 (あき かんな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 168cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanna Aki
Profile
Anime girl Kanna Aki is a character from Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ (2016)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
50
21
Facebook 