Wakaba Kozuka is a character from Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru! featuring short blue hair and gray eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84691 |
|---|---|
| Name | Wakaba Kozuka |
| Other Names | 木塚 若葉 (こづか わかば) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | shizuku, , しずく |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
| Age | 38 |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Wakaba Kozuka
Profile
Wakaba Kozuka is a character from Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!.
They have been indexed as Female Adult with Gray eyes and Blue hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Gray | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| blkopler joined |
3
71
30
64
Facebook 
Itsu made mo Ore wa Mama ni Koishiteru!