Yukari Akiu appears in Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~ as an unsorted character with medium-length brown hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84775 |
|---|---|
| Name | Yukari Akiu |
| Other Names | 秋保 ゆかり (あきう ゆかり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
| Age | 25 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukari Akiu
Profile
Yukari Akiu is a character from Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jojoislusty joined |

Facebook 
Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~