Rumiko Mikoshiba is an unsorted character from Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~ known for very long brown hair and pink eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 84789 |
|---|---|
| Name | Rumiko Mikoshiba |
| Other Names | 御子柴 留美子 (みこしば るみこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rumiko Mikoshiba
Profile
Rumiko Mikoshiba is a character from Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~