Yuri Mikoshiba is an unsorted character from Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~ known for medium-length brown hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 84790 |
|---|---|
| Name | Yuri Mikoshiba |
| Other Names | 御子柴 由梨 (みこしば ゆり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuri Mikoshiba
Profile
Yuri Mikoshiba is a character from Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~