Shiori Kenmochi appears in Kidotta Onna ni Busaiku Idenshi o Tanetsuke Sasero!! as an unsorted character with medium-length brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84839 |
|---|---|
| Name | Shiori Kenmochi |
| Other Names | 剣持 詩織 (けんもち しおり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kidotta Onna ni Busaiku Idenshi o Tanetsuke Sasero!! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiori Kenmochi
Profile
Shiori Kenmochi is a character from Kidotta Onna ni Busaiku Idenshi o Tanetsuke Sasero!!.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15
Facebook 
Kidotta Onna ni Busaiku Idenshi o Tanetsuke Sasero!!