Yumi Kobayakawa is a character from Kisesyoku: The Family That Despairs in the Throes of Parasyduction featuring medium-length black hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84843 |
|---|---|
| Name | Yumi Kobayakawa |
| Other Names | 小早川 由美 (こばやかわ ゆみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kisesyoku: The Family That Despairs in the Throes of Parasyduction |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yumi Kobayakawa
Profile
Yumi Kobayakawa is a character from Kisesyoku: The Family That Despairs in the Throes of Parasyduction.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |

Facebook 
Kisesyoku: The Family That Despairs in the Throes of Parasyduction