One of the notable characters from Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite!, Mayuka Sakurai is recognized for medium-length pink hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84955 |
|---|---|
| Name | Mayuka Sakurai |
| Other Names | 櫻井 真由香 (さくらい まゆか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Amane Shiina, 椎那天, しいな あまね |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayuka Sakurai
Profile
Mayuka Sakurai is a character from Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite!.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite!