|
☰ Links
|
|
| ID | 85103 |
|---|---|
| Name | Kiyora Hirakawa |
| Other Names | 平川 清良(ヒラカワ キヨラ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Seiso na Ano Ko wa, Kakure B*tch ~Itsudemo Dokodemo Yokujou S*x~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hina Shinomiya, 四ノ宮ひな, しのみや ひな |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kiyora Hirakawa
Profile
Anime girl Kiyora Hirakawa is a character from Seiso na Ano Ko wa, Kakure B*tch ~Itsudemo Dokodemo Yokujou S*x~.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Seiso na Ano Ko wa, Kakure B*tch ~Itsudemo Dokodemo Yokujou S*x~