One of the notable characters from Yuke Yuke Aku no Monmusu Gundan! ~Kaijin Musume ni Shibori Torareru Ecchi de Kakoku na Sekai Seifuku Daisakusen~, Myra is recognized for short blue hair, yellow eyes, and animal ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 85105 |
|---|---|
| Name | Myra |
| Other Names | マイラ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Yuke Yuke Aku no Monmusu Gundan! ~Kaijin Musume ni Shibori Torareru Ecchi de Kakoku na Sekai Seifuku Daisakusen~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 145cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Myra
Profile
Myra is a character from Yuke Yuke Aku no Monmusu Gundan! ~Kaijin Musume ni Shibori Torareru Ecchi de Kakoku na Sekai Seifuku Daisakusen~.
Due to being indexed as a Non-Human character type, they do not have visual traits assigned.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Yuke Yuke Aku no Monmusu Gundan! ~Kaijin Musume ni Shibori Torareru Ecchi de Kakoku na Sekai Seifuku Daisakusen~ (2017)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MargotN joined |

Facebook 