Kaoru Kafuuin appears in Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~ as an unsorted character with short green hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85115 |
|---|---|
| Name | Kaoru Kafuuin |
| Other Names | 華風院 薫 (かふういん かおる) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaoru Kafuuin
Profile
Kaoru Kafuuin is a character from Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Green hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Uncoolhero joined |
| lasel joined |
| Micasatio joined |
| ljk321 joined |

Facebook 
Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~