Mizuki Urushibara is an unsorted character from Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~ known for very long purple hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85116 |
|---|---|
| Name | Mizuki Urushibara |
| Other Names | 漆原 瑞希 (うるしばら みずき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saya Minami, 南沙耶, みなみ さや |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuki Urushibara
Profile
Mizuki Urushibara is a character from Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias faved Always a Catch!: How I Punched My Way into Marrying a Prince
|

Facebook 
Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~
Elias faved