Kanade Otoya appears in Hitozuma Tenchou no Chitai Kinmu ~Yakin Baito no Tanoshimi Kata~ as an unsorted character with very long brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85118 |
|---|---|
| Name | Kanade Otoya |
| Other Names | 音谷 夏奏 (おとや かなで) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hitozuma Tenchou no Chitai Kinmu ~Yakin Baito no Tanoshimi Kata~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanade Otoya
Profile
Kanade Otoya is a character from Hitozuma Tenchou no Chitai Kinmu ~Yakin Baito no Tanoshimi Kata~.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NotNeko-Chan joined |
| Uncoolhero joined |
| lasel joined |
| Micasatio joined |
| ljk321 joined |

Facebook 
Hitozuma Tenchou no Chitai Kinmu ~Yakin Baito no Tanoshimi Kata~