One of the notable characters from Yareruko! Densha Ecchi, Mami Asahina is recognized for short black hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85167 |
|---|---|
| Name | Mami Asahina |
| Other Names | 朝比奈まみ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Yareruko! Densha Ecchi |
| Media Type | ova |
| Voiced By | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 98cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 112cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mami Asahina
Profile
Mami Asahina is a character from Yareruko! Densha Ecchi.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Black hair that is To Ears length.
Profile
Owner of a natural easy childbirthing body. A large-assed ○-school student.She has a high moral character, but is also very philanthropic. If it's just her breasts she'll let men she's met for the first time touch them if they ask. Sure enough she loves lewd things.
Also, she's very maternal and is so easily fertilized that she could be knocked up with triplets by only precum
so if you want to make lots of children she's your girl.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Ears | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
2
2
Facebook 
Yareruko! Densha Ecchi