Emiri Natsukawa appears in Yareruko! Densha Ecchi as an unsorted character with short black hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85169 |
|---|---|
| Name | Emiri Natsukawa |
| Other Names | 夏川 えみり |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Yareruko! Densha Ecchi |
| Media Type | ova |
| Voiced By | Rika Sanjou, 三条リカ, さんじょう りか |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 113cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 97cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Emiri Natsukawa
Profile
Emiri Natsukawa is a character from Yareruko! Densha Ecchi.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Black hair that is To Neck length.
Profile
In this work she has the most enormous breasts. On the Bangable Girl list her size stands above the rest for ○-school students.She has a naughty personality and gets extremely wet when she feels guilty pleasure. She's not aware of it but she loves doing naughty things. And she loves sexy things. She's ashamed of her enormous breasts which are disproportionate to her age.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Valen272 joined |
1
2
2
Facebook 
Yareruko! Densha Ecchi