Akiha Mamiya appears in Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo" as an unsorted character with short brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85319 |
|---|---|
| Name | Akiha Mamiya |
| Other Names | 間宮 秋葉 (まみや あきは) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuzuko Konoe, , このえ ゆずこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akiha Mamiya
Profile
Akiha Mamiya is a character from Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo".
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo"