Yachiyo Narumi is an unsorted character from Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo" known for very long purple hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85322 |
|---|---|
| Name | Yachiyo Narumi |
| Other Names | 成海 弥千代 (なるみ やちよ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Manami Hiramatsu, 平松真奈実, ひらまつ まなみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yachiyo Narumi
Profile
Yachiyo Narumi is a character from Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo".
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15
Facebook 
Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo"