|
☰ Links
|
|
| ID | 85324 |
|---|---|
| Name | Nanae Ouzora |
| Other Names | 桜空 ななえ (おうぞら ななえ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanae Ouzora
Profile
Anime girl Nanae Ouzora is a character from Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo".
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NIJIKISS joined |
| popapuk joined |
| heya8 joined |
19
14
Facebook 
Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo"