One of the notable characters from Natural Vacation, Haruka Fujisaki is recognized for very long purple hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85441 |
|---|---|
| Name | Haruka Fujisaki |
| Other Names | 藤咲 遥(ふじさき はるか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Natural Vacation |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Tags | hair clips, sailor fuku, school uniform |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka Fujisaki
Profile
Haruka Fujisaki is a character from Natural Vacation.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Purple hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MargotN joined |

Facebook 
Natural Vacation