Youko Hariu is an unsorted character from Shuukatsu! known for medium-length blonde hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 85443 |
|---|---|
| Name | Youko Hariu |
| Other Names | 針生 陽子(はりう ようこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Shuukatsu! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Youko Hariu
Profile
Youko Hariu is a character from Shuukatsu!.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
cstolarik faved 18if
|

Facebook 
Shuukatsu!
cstolarik faved