Yui Kisaragi is a character from Ore o Hoshigaru Futari no Haha featuring medium-length brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 87448 |
|---|---|
| Name | Yui Kisaragi |
| Other Names | 如月 結衣 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ore o Hoshigaru Futari no Haha |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| Tags | medium eyes |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 106cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Kisaragi
Profile
Yui Kisaragi is a character from Ore o Hoshigaru Futari no Haha.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Valen272 joined |
3
45
18
58
Facebook 
Ore o Hoshigaru Futari no Haha
Haha Sannin to Ana Asobi