Saeki Saori is a character from Hitozuma Saimin Counseling featuring very long blue hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 87493 |
|---|---|
| Name | Saeki Saori |
| Other Names | 佐伯 沙緩(さえき さゆる) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hitozuma Saimin Counseling |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saeki Saori
Profile
Saeki Saori is a character from Hitozuma Saimin Counseling.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Blue hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Safeer joined |
| 432fefrqweq joined |

Facebook 
Hitozuma Saimin Counseling