One of the notable characters from Tonari ni Kanojo no Iru Shiawase ~Two Farce~, Chisa Serizawa is recognized for very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88456 |
|---|---|
| Name | Chisa Serizawa |
| Other Names | 芹沢 知沙 (せりざわ ちさ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tonari ni Kanojo no Iru Shiawase ~Two Farce~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chisa Serizawa
Profile
Chisa Serizawa is a character from Tonari ni Kanojo no Iru Shiawase ~Two Farce~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| paskaperse joined |

Facebook 
Tonari ni Kanojo no Iru Shiawase ~Two Farce~