Yuri Kogawa is an unsorted character from Hitozuma Netori Sharing known for long blonde hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88635 |
|---|---|
| Name | Yuri Kogawa |
| Other Names | 胡川 友梨(こがわ ゆり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hitozuma Netori Sharing |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
| Age | 29 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuri Kogawa
Profile
Yuri Kogawa is a character from Hitozuma Netori Sharing.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hitozuma Netori Sharing