|
☰ Links
|
|
| ID | 89313 |
|---|---|
| Name | Miyoko Kouda |
| Other Names | 幸田 美代子(コウダ ミヨコ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ano Koro, Sobo wa Erokatta ~Mukashi ni Modotte, Baa-chan ni Ecchi na Okaeshi o~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyoko Kouda
Profile
Anime girl Miyoko Kouda is a character from Ano Koro, Sobo wa Erokatta ~Mukashi ni Modotte, Baa-chan ni Ecchi na Okaeshi o~.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Corykassel joined |
50
12
Facebook 
Ano Koro, Sobo wa Erokatta ~Mukashi ni Modotte, Baa-chan ni Ecchi na Okaeshi o~