Anime girl Messelia is a teen with to neck length blue hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89531 |
|---|---|
| Name | Messelia |
| Other Names | メッセリア |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 2 if |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 100cm |
| Height | 164cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 91cm |
| Cup Size | K |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Messelia
Profile
Anime girl Messelia is a character from Kyonyuu Fantasy 2 if.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Blue hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rocketadmin24 joined |
3
33
12
56
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)