One of the notable characters from Kyonyuu Fantasy 2 if, Sobrina is recognized for medium-length purple hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89532 |
|---|---|
| Name | Sobrina |
| Other Names | ソブリナ, Soburina |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 2 if |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Harumi Asai, 浅井晴美, あさい はるみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 101cm |
| Height | 170cm |
| Waist | 63cm |
| Hips | 101cm |
| Cup Size | J |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sobrina
Profile
Sobrina is a character from Kyonyuu Fantasy 2 if.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Z0D14CK1LL3R joined |
| Anomi joined |
| kamille joined |
| blonda joined |
3
75
1
45
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)