One of the notable characters from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!, Sistine is recognized for very long blonde hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89545 |
|---|---|
| Name | Sistine |
| Other Names | システィーネ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nene Tsukimori, 月森ねね, つきもり ねね |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sistine
Profile
Sistine is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
11
23
31
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!