Anime girl Tiana is a teen with to chest length blue hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89546 |
|---|---|
| Name | Tiana |
| Other Names | ティアナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Konami, こなみ由梨, こなみ ゆり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tiana
Profile
Anime girl Tiana is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Blue hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Specter joined |
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|
10
25
20
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!
soulless_angel faved