Riho Tachibanaki appears in Uchi no Kanojo as one of the main characters with long brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89562 |
|---|---|
| Name | Riho Tachibanaki |
| Other Names | 橘木 理帆(たちばなき りほ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Uchi no Kanojo |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mami Ozaki, 尾崎真実, おざき まみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riho Tachibanaki
Profile
Riho Tachibanaki is a character from Uchi no Kanojo.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| abuuuu joined |
| yamec63174 joined |

Facebook 
Uchi no Kanojo