Anime girl Marie is a adult with to waist length gray hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 90285 |
|---|---|
| Name | Marie |
| Other Names | マリィ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 118cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 99cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marie
Profile
Anime girl Marie is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Gray hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
11
53
38
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!