Reika Nonomiya is one of the main characters from Shimai x Saimin ~Zettai Fukujuu, Ore ga Zutto Ou-sama~ known for medium-length pink hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 90376 |
|---|---|
| Name | Reika Nonomiya |
| Other Names | 野々宮 玲華(ののみや れいか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shimai x Saimin ~Zettai Fukujuu, Ore ga Zutto Ou-sama~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Konami, こなみ由梨, こなみ ゆり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Nonomiya
Profile
Reika Nonomiya is a character from Shimai x Saimin ~Zettai Fukujuu, Ore ga Zutto Ou-sama~.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| OldschoolAnimes joined |
| Jergee joined |
| BerserkOnizuka joined |

Facebook 
Shimai x Saimin ~Zettai Fukujuu, Ore ga Zutto Ou-sama~