|
☰ Links
|
|
| ID | 90837 |
|---|---|
| Name | Risako Kashima |
| Other Names | 鹿島理沙子, かしま りさこ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | An Kasuga, 春日アン, かすが アン |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Age | 25 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Risako Kashima
Profile
Anime girl Risako Kashima is a character from Shihai no Kyoudan.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Blue hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NIJIKISS joined |
| popapuk joined |
| heya8 joined |
19
15
Facebook 
Shihai no Kyoudan