Loretta Magnamia is a character from Paizuri ♥ Fiancee featuring very long blonde hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 90945 |
|---|---|
| Name | Loretta Magnamia |
| Other Names | ローレッタ=マグナミア |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Paizuri ♥ Fiancee |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Loretta Magnamia
Profile
Loretta Magnamia is a character from Paizuri ♥ Fiancee.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
12
Facebook 
Paizuri ♥ Fiancee